+48 600 607 612
pracujemy od 8 do 18
skalmen@skalmen.pl

Woda – doprowadzenie i odprowadzenie do wszystkich niezbędnych miejsc i urządzeń w domu, w budynkach gospodarczych czy w ogrodzie.

Kanalizacja – jeśli mamy źródło, z którego czerpiemy wodę nie można zapomnieć o jej odprowadzeniu. W tym celu mamy przygotowane dla was dobrze znane od lat przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jest to rozwiązanie niezwykle proste i tanie, a przy tym praktycznie bezobsługowe. W zależności od charakterystyki Twojej działki dopasujemy odpowiedni system odprowadzenia ścieków.

Zachęcamy do wszystkich rodzajów instalacji odprowadzających ścieki, zarówno tych tradycyjnych, jak i oferowanych w naszych rozwiązaniach.

Cyrkulacja – instalujemy razem z ciepłą i zimną wodą. Sposób działania jest bardzo prosty: obieg ciepłej wody jest zrobiony na zasadzie pętli przechodzącej przez bojler, w której woda powoli krąży, co nie pozwala jej się wychłodzić. Nie musisz czekać aż spłynie zimna woda, bo masz od razu ciepłą. Taka instalacja zwiększa Twój komfort, oszczędza czas i pieniądze, a koszt instalacji jest znikomy.

Uzdatnianie wody stosowane jest w przypadkach „niepewnego” źródła lub konieczności dopasowania do indywidualnych potrzeb domowników.

Budynki gospodarcze, pojenie zwierząt, automatyczne nawadnianie to wszystko wymaga doprowadzenia wody, a my na poszczególnych etapach przygotujemy niezbędne zmiany i zadbamy o szczegóły, które uchronią Cię w przyszłości przed zbędnymi kosztami przebudowy. Często zostawienie dwóch zaślepionych rur pozwoli w przyszłości zaoszczędzić Ci pieniądze.